Ogólna charakterystyka
The Edge jest dominującą odmianą sativo, która zapewni większą wydajność i jasny smak Shivy. Zewnętrznie rastishka przypomina krzewy Skunk, tylko bardziej puszyste i z dużą liczbą gałęzi.
Aby uzyskać najlepsze wyniki, hodowcy konopi zalecają umieszczanie nasion Edge w doniczkach o pojemności od 5 do 7 litrów. Pożądane jest wcześniejsze przygotowanie ziemi, aby nasycić ją wodorem. Krzak Edge zachowuje się dobrze we włóknie kokosowym. Istnieją również pewne wymagania dotyczące jakości wody. Musisz więc ściśle monitorować UE w regionie 1,2 w okresie intensywnego wzrostu. W okresie kwitnienia UE będzie pasować w przedziale 1,8-2,2.
Kwasowość wody powinna mieścić się w zakresie 5,9-6,4. Roślina zaczyna pachnieć z początkiem okresu kwitnienia. Zapach przypraw dobrze komponuje się z zapachem bergamotki. Podobnie jak w przypadku innych kultur, The Edge wymaga stosunkowo dużo światła. Nastąpi fotoperiod 18/6 lub 16/8. Odmiana może być uprawiana na wolnym powietrzu w umiarkowanych lub ciepłych warunkach klimatycznych.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

The Edge ®

option
option
option
option
option
option
option
option

  • 69.60zł


Dostępne opcje


Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -