• Sweet Mix Feminizadas nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka

W obszernym katalogu banku nasion jest dużo nasion. Dlatego trudno jest dokonać wyboru, zwłaszcza dla początkujących ogrodników. Sweet Mix Feminizadas to mix zaprojektowany specjalnie dla hodowców, którzy chcą spróbować pracy z kilkoma rodzajami marihuany jednocześnie. W sumie w zestawie kolekcji znajduje się 10 nasion. Wszystkie odmiany prezentowane - to 100% dziewcząt.
W miksie znajdują się następujące odmiany genetyczne: - Kremowy karmel - miękka słodkawa odmiana, w hodowli której użyto wybitnych przodków (Blue Black, White Rhino i Maple Leaf Indica). Wysoka zawartość CBD pozwoliła na użycie marihuany do celów medycznych; - Green Poison to stosunkowo nowa hybryda, zdolna zaskoczyć swoją produktywnością. Rośliny genetyczne z GP nie boją się pleśni, są odporne na wilgoć i zimno; - Jack 47 to genetyczna hybryda, wynik skrzyżowania Jacka Herera i AK47, które słyną z wyjątkowości. Kultury z genetyką Jack 47 wyróżniają się wysoką wydajnością, pięknem, estetyką. Odmiana dominująca w Indice jest ceniona za silny efekt kamienia.
Nasiona nie są oznakowane i znajdują się w tej samej probówce. Dlatego, aby dowiedzieć się, gdzie odmiana jest możliwa tylko na etapie wegetacji lub kwitnienia. Ale to dodaje tajemnicy. Kultury indore i uliczne, indica i sativa są w jednym pudełku.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Sweet Mix Feminizadas


  • 152.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Sweet Pure CBD®

Sweet Pure CBD®

option
option
option
option
option

109.00zł

Do-Sweet-Dos®

Do-Sweet-Dos®

option
option
option
option
option

115.00zł

S.A.D. Sweet Afgani Delicious CBD®

S.A.D. Sweet Afgani Delicious CBD®

option
option
option
option
option

104.00zł

Sweet Tai®

Sweet Tai®

option
option
option
option
option

76.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -