• Mix - Sativa/Indica F nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka Wspólną cechą łączącą wszystkie 5 rodzajów miksów jest wysoka wydajność. Zaprezentowane w zestawie hybrydy z pewnością spłacą hodowcom za ich wspaniałą uprawę żywiczną. Mieszanka zawiera marihuanę z przewagą indiki w jej składzie genetycznym, która w dużej mierze decyduje o fenotypie roślin i działaniu marihuany. 1. Potężna hybryda konopi z 20% THC, która ma oryginalny aromat kawy i aromat w połączeniu z drzewnymi i ziemistymi smakami. Nasiona marihuany The Church są bezpretensjonalne w Groving i są odporne na pleśń, dzięki czemu można je hodować nawet na obrzeżach wilgotnego klimatu. 2. Klasyką wspaniałości jest odmiana Big Bang. Mocna, odporna na pleśń odmiana konopi o pikantnym smaku cynamonu i smaku sera.
3. Mocna i bardzo energiczna „dziewczyna” o krótkim okresie kwitnienia i 21,60% THC. Nasiona konopi El-Nino to odmiana, która zapewni efekt społeczny na tle przyjemnego relaksu. 4. Great White Shark to odmiana wielokrotnie nagradzana za wyjątkowe właściwości i wysoką wydajność.
5. A.M.S. jest odporną na pleśń, dzięki czemu może rosnąć na zewnątrz w wilgotnym klimacie. Marihuana ma wysoki poziom THC i wieloaspektowy złożony smak.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Mix - Sativa/Indica F


  • 25.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Mix - Indica E

Mix - Indica E

25.00zł

Mix - Indica G

Mix - Indica G

25.00zł

Mix - Indica H

Mix - Indica H

25.00zł

Mix - Indica I

Mix - Indica I

25.00zł

Mix - Sativa

Mix - Sativa

25.00zł

Mix - Sativa/Indica A
Mix - Sativa/Indica B
Mix - Sativa/Indica C
Mix - Sativa/Indica D

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -