• Mix - Sativa/Indica A nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka

Mieszanka nasion konopi Sativa / Indica mix A to wyjątkowy koktajl odmian fotoperiodycznych o wielostronnych właściwościach smakowych. Mieszanka Sativa / Indica Mieszanka nasion marihuany reprezentuje następujące niepowtarzalne odmiany:

1. Great White Shark z gatunku Indicodominantny - naprawdę owocna hybryda z 9-tygodniowym okresem kwitnienia. Gdy jeden krzew jest w kontakcie, uzyskuje się do kilograma suchych kwiatostanów, podczas gdy w technice SoG lub SCRoG uzyskuje się 800 gramów na metr kwadratowy w Indore. 2. Słodki i aromatyczny konopie Arjan's Strawberry Haze to około 600 g / m² w Indore i do jednego kilograma w otwartym terenie.
3. Inna wysokowydajna odmiana konopi The Church ma słodko-kwaśny smak i stosunek Sativa i Indica 40/60. Wysoki procent THC zapewnia niezapomniany efekt relaksacji, euforii. Krzew konopi „kościelnych” przynosi 900 gramów z krzewu pod gołym niebem i 800 g / m ² przy uprawie indor.
4. Wydajna hybryda Hawaiian Snow przynosi kilogram pachnących szyszek w dotyku i sprawia przyjemność nawet przy uprawie na chronionym gruncie: dzięki technologiom zwiększającym wydajność okazuje się, że wynosi 700 g / m². Aromat kwiatostanów różni się od nut tropikalnych, wyróżnia się zapachem dojrzałego ananasa.
5. Nasiona konopi Lemon Skunk nadają się do uprawy na otwartym i chronionym terenie. Wydajność jest wysoka, zarówno przy stosowaniu SoG (800 g / m²), jak i przy krzaku na zewnątrz (800 g). Cytrynowy skunks deklaruje aromatyczną paletę nazwą: jasny aromat i smak cytrusów uzupełniają klasyczne ślady skunka. Kultura jest bezpretensjonalna, kwitnie przez około 8 tygodni i rozciąga się na 120-160 cm.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Mix - Sativa/Indica A


  • 25.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Alaskan Ice

Alaskan Ice

option
option
option
option
option

110.00zł

Mix - Indica E

Mix - Indica E

25.00zł

Mix - Indica G

Mix - Indica G

25.00zł

Mix - Indica H

Mix - Indica H

25.00zł

Mix - Indica I

Mix - Indica I

25.00zł

Mix - Sativa

Mix - Sativa

25.00zł

Mix - Sativa/Indica B
Mix - Sativa/Indica C
Mix - Sativa/Indica D
Mix - Sativa/Indica F

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -