• Mix - Indica G nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka

Wszystkie nasiona konopi w zestawie mają krótki okres kwitnienia. „Dziewczęta” są odporne na pleśń, dzięki czemu można je łatwo uprawiać na terenach zewnętrznych w regionach z częstymi opadami deszczu.

Zestaw zawiera 5 następujących odmian: 1. Prawdziwą legendą świata konopi jest odmiana White Widow. Produktywna femka o wykwintnym smaku i niezapomnianym, wieloaspektowym aromacie korzenno-jagodowym z nutami wilgotnych liści i owoców. 2. Godnym przedstawicielem „białej” rodziny i prawdziwym „nosorożcem” świata konopi jest odmiana White Rhino. Bezpretensjonalna odmiana mistrzów o właściwościach medycznych, wysoki poziom THC na poziomie 20,19% i długi efekt „petryfikacji”. 3. Potężna odmiana konopi o zapachu kawy i ekspozycji, która budzi ukryte rezerwy organizmu. Nasiona marihuany The Church są stabilną, nie kapryśną femką, która cieszy się dobrymi plonami zarówno w Indore, jak i na otwartej przestrzeni.
4. Nazwa tego szczepu - skrót od Anti-Mold-Strain - mówi sama za siebie. Odmiana ma bardzo wysoką odporność na pleśń. Nasiona A.M.S. - tylko wybawienie dla plantatorów z regionów z częstymi deszczami i wysoką wilgotnością. 5. Odporny szybki kolor z intensywnym wzrostem i wysoką wydajnością. Nasiona konopi Trainwreck - to okazja do uprawy potężnej marihuany o słodko-korzenno-owocowym aromacie i długotrwałym złożonym działaniu na mózg i ciało.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Mix - Indica G


  • 25.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Alaskan Ice

Alaskan Ice

option
option
option
option
option

110.00zł

Mix - Indica E

Mix - Indica E

25.00zł

Mix - Indica H

Mix - Indica H

25.00zł

Mix - Indica I

Mix - Indica I

25.00zł

Mix - Sativa/Indica A
Mix - Sativa/Indica B
Mix - Sativa/Indica C
Mix - Sativa/Indica D
Mix - Sativa/Indica F

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -