• Mix - Indica E nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka
Kolekcja nasion Indica Mix E zawiera nasiona pięciu silnych odmian fotoperiodowych, które przeszły feminizację. Oryginalny wybór szczepów konopi stworzonych przez holenderskich hodowców jest doskonałą okazją do uprawy i wypróbowania 5 unikalnych mieszańców jednocześnie o różnych smakach i właściwościach.

Mieszanka składa się z nasion 5 gatunków: 1. Słynne piękno z „białej” rodziny - White Widow z GHS o oryginalnym smaku, wyrafinowanym zapachu, wysokim poziomie THC i właściwościach leczniczych. 2. Odmiana o silnych właściwościach terapeutycznych i smakowitym smaku cynamonu ze smakiem sera - Big Bang. Bezpretensjonalny w gaju, mocny z 19% THC i relaksujący efekt, który osiągnie każdy mięsień. 3. Lider sprzedaży z rekordową mocą 21,6% THC i złożonymi efektami fizycznymi złożonymi z błyskawic. Nasiona konopi El Nino dadzą „zabójczą” marihuanę o silnym smaku cytryny, która trwale usunie niepokój i depresję.
4. Jednym z najlepszych szczepów na zewnątrz jest Himalaya Gold. Ma potencjał medyczny i charakteryzuje się łagodnym zrównoważonym efektem. Słodki aromat owocowy z nutami czekolady, przypraw i nut drzewnych zostanie zapamiętany na długo. 5. Legendarny gęsty aromat i słony wyśmienity smak sera to odmiana Sera, która ma krótki okres kwitnienia i silny stone-efekt.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Mix - Indica E


  • 25.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Alaskan Ice

Alaskan Ice

option
option
option
option
option

110.00zł

Mix - Indica G

Mix - Indica G

25.00zł

Mix - Indica H

Mix - Indica H

25.00zł

Mix - Indica I

Mix - Indica I

25.00zł

Mix - Sativa/Indica A
Mix - Sativa/Indica B
Mix - Sativa/Indica C
Mix - Sativa/Indica D
Mix - Sativa/Indica F

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -