Ogólna charakterystyka Zwykłe nasiona konopi LSD wytwarzają energiczne, nie kapryśne pędy, które łatwo ujawniają ich potencjał nawet niedoświadczonym hodowcom. Rosnąca kultura daje pozytywne emocje tylko wtedy, gdy nie jesteś zbyt leniwy, aby zapoznać się z niektórymi cechami jego uprawy. Po pierwsze, nie należy poddawać się chęci ściskania centralnej coli podczas intensywnego wzrostu krzewów, ponieważ nie tylko zmniejszy to ich plon lub spowolni wzrost, ale może również doprowadzić do śmierci sadzonek. Po drugie, w okresie kwitnienia niższe gałęzie roślin pokryte są ogromną liczbą pąków, które po zainstalowaniu oświetlenia mogą się przekształcić w pełnoprawne stożki.
Ważne jest również, aby pamiętać, że ze względu na to, że na krzakach tworzą się niewiarygodnie gęste kwiatostany, na kilka tygodni przed zbiorem konieczne będzie zmniejszenie wilgotności, ponieważ zapobiegnie to rozprzestrzenianiu się pleśni i infekcji pleśni.
Aby stworzyć LSD, skrzyżowano starą odmianę skunka z najlepszymi przedstawicielami Mazar, którzy zaprezentowali nową kulturę z potężnym efektem trippy. Zastosowanie genetyki wysokiej jakości dało regularne nasiona konopi o niezwykłej wytrzymałości LSD, odporność na choroby, obojętność na warunki zewnętrzne i rekordową wydajność.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

LSD

option
option
option
option
option
option
option
option

  • 110.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

BLUE CHEESE

BLUE CHEESE

option
option
option
option
option

110.00zł

King’s Kush CBD

King’s Kush CBD

option
option
option
option
option

110.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -