Ogólna charakterystyka

Ice Cool to modyfikacja jednej z niesamowitych odmian opracowanych na bazie NYC Diesel. Ice Cool został zaaklimatyzowany na północnych szerokościach geograficznych, więc nie narzeka na chłód. Dla wielu hodowców z północnych krawędzi szczep będzie idealnym kandydatem na out.

Roślina uprawiana w otwartym polu zawiera od 350 do 500g. Czasami z powodu zimnej pogody na ziemi może przynieść owoce później niż okres określony w paszporcie. Odmiana jest odporna na ciepło i zimno, więc ogrodnik nie musi się martwić o przegrzanie rośliny. Do wyboru terytorium należy podchodzić ze szczególną ostrożnością, ponieważ w naturze nie ma prawie żadnego miejsca, które pachnie perfumami.
Ice Cool to miniaturowa roślina. Dlatego wysokość groowroom nie jest przeszkodą w hodowli szczepu. Shorty jak mały, pokryty śniegiem kopiec, który bije jasne pomarańczowe promienie słońca o zachodzie słońca. W domu będą potrzebne małe garnki (5 litrów). Rastishka nie wymaga obfitego podlewania i nawożenia. Nie musisz stać na ceremonii i manicure. Dlatego tak bardzo przyciąga uwagę leniwych ogrodników i początkujących hodowców. Stosunek liści / pąków jest powyżej średniej.

Egzotyczne perfumy - na tego właśnie rastishki warto poczekać. Ice Cool jest słodko-kwaśny z nutami owoców i trawy.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Ice Cool®

option
option
option
option
option
option
option
option

  • 127.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Ice Cool CBD®

Ice Cool CBD®

option
option
option
option
option

104.00zł

Ice Cool Auto®

Ice Cool Auto®

option
option
option
option
option

108.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -