• Fruity Autoflower Mix nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka

Fruity Autoflower Mix - mieszanka najbardziej pachnących, owocowych cytrusów i słodkich odmian konopi:

3 nasiona Auto Orange Bud. Feminizowany auto-kolor nadaje się do indore (od kasków po zebrane 75 dni) i na zewnątrz (95 dni). Czasami kwitnienie trwa kilka tygodni dłużej, ale to tylko zwiększa wydajność. Ta dominująca sativa-dziewczyna uzasadnia swoje imię jasnopomarańczowymi włoskami, cytrusowym smakiem i aromatem oraz dodatnim poziomem.
3 nasiona Auto Blueberry. Nadają się do indora i outów. Dojrzały w 70 dni od kasku. Nadają się do SCROG, podwijania i przycinania dolnych gałęzi. Najważniejsze jest, aby nie przekarmiać i nie dać wolności korzeniom (doniczki 15-20 litrów). Aromat kawy z nutami lasu, smak jagód. Efektem jest długotrwały relaks.
3 nasiona Auto Daiquiri Lime. Skrzyżowanie Sour Diesel i Californian Orage dało dominującej dziewczynie sativę kwitnącą ze smakiem koktajlu Daiquiri i aromatem jagód z cytrusami. Uprawiane wewnątrz i na zewnątrz. Najważniejsze jest, aby nie nawilżyć - boi się pleśni. Kolor bardzo pachnie, więc musisz dbać o filtry. Wszystkie trzy odmiany mieszanek owocowych to w 100% feminizowane kwiaty auto o wysokiej wydajności.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Fruity Autoflower Mix

option

  • 280.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

High Potency Autoflower Mix

High Potency Autoflower Mix

option

260.00zł

USA Autoflower Mix

USA Autoflower Mix

option

280.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -