Ogólna charakterystyka

Odmiana „Easy Bud” jest bardzo podobna do automatycznej rośliny kwitnącej „White Dwarf”. Odmiana ta powstała w wyniku krzyżowania autokwitnących Ruderalis i trwałych gatunków Indika. „Easy Bud” obejmuje genotyp autokwitnącej rośliny Ruderalis, więc ta odmiana może być uprawiana prawie wszędzie. Roślina zaczyna kwitnąć automatycznie w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ponadto ma silny efekt relaksacyjny, który jest jedną z cech roślin Indica.


Odmiana „Easy Bud” dojrzewa w zaledwie 8-9 tygodni. Rośliny są niskie. Ich wysokość wynosi średnio 50-60 cm, dlatego też ta odmiana może być uprawiana na ograniczonej przestrzeni, która nie nadaje się do uprawy dużych roślin.

Pomimo tego, że „Easy Bud” jest słabo rosnącą i łatwą w uprawie rośliną, w odpowiednich warunkach zapewnia dobre zbiory, które wynoszą około 100 gramów na roślinę.

Pąki rośliny mają silny zapach i słodki smak. Ta odmiana jest doskonałym rozwiązaniem dla tych hodowców, którzy preferują dobre i lekkie do uprawy rośliny. Odmiana „Easy Bud” jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy szukają nowej rośliny do uprawy.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Easy Bud

option
option
option
option
option
option
option

  • 75.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

BUDDHA VESTA AUTO

BUDDHA VESTA AUTO

option
option
option
option
option

75.00zł

BUDDHA MEDIKIT AUTO

BUDDHA MEDIKIT AUTO

option
option
option
option
option

75.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -