• California Indica nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka
Te feminizowane nasiona konopi są hybrydą bujnej roślinności, pod wpływem kalifornijskiego skunku pomarańczowego Sativa i specjalnej odmiany roślin afgańskich. Feminizowane nasiona California Indica odziedziczyły szybkie, intensywne kwitnienie i aromat haszyszu z ich indyjskiego pochodzenia. Rodzic z Kalifornii daje pyszny pomarańczowy smak i daje pyszne maksimum!
Feminizowane nasiona California Indica mogą być utrzymywane w dopuszczalnym rozmiarze w pomieszczeniach dzięki kontrolowanemu kwitnieniu lub mogą być hodowane do rozmiarów małego drzewa na zewnątrz w ciepłym klimacie kontynentalnym! Hybrydowa energia oznacza, że ​​najcięższe próbki zbiorów na etapie kwitnienia zyskają nieco więcej wysokości niż czyste oznaczenia. Wewnątrz plantatorzy powinni oczekiwać, że rośliny osiągną 100–150% wysokości wegetatywnej w ciągu 7–8 tygodni kwitnienia.
Te feminizowane nasiona konopi dają naprawdę wyrafinowane pąki. Zgrabni hodowcy zostaną nagrodzeni dużymi grupami kwiatów, które do czasu zbiorów stają się kruche z żywicą. Po wyschnięciu ich dojrzałe słupki mogą sprawić, że feminizowane pąki California Indica będą bardziej pomarańczowe niż zielone. Grube włosy rosnące na każdym pąku mogą w rzeczywistości mieć kolor od czerwonego do ciemnożółtego, czasami pojawiają się różowe słupki.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

California Indica

option
option
option
option
option
option
option
option

  • 110.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

California Hash Plant

California Hash Plant

option
option
option
option
option

120.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -