• Anubis nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka Anubis to odmiana wynikająca ze skrzyżowania dwóch dobrze znanych hybryd - Wembley i Chronic. Od pierwszego momentu przekazywano ogromny smak i aromat, z drugiej - doskonałą wydajność i odporność na stres. Typ: 70% Indica, 30% Sativa Anubis rośnie zarówno w outdore, jak i indore. Hodowcy konopi, którzy są przyzwyczajeni do uprawy w małych uprawach i oczekują przyzwoitych zbiorów, docenią odmianę Anubis.

Możesz użyć kompaktowych pudełek. Warto wziąć pod uwagę, że krzewy „Anubis” rosną w szerokości, więc trzeba mieć rośliny w wystarczającej odległości od siebie.

Innym ważnym punktem jest podwiązka krzaków, ponieważ kwiatostany będą liczne i są dość ciężkie. Indore wymaga mocnego oświetlenia i dobrej wentylacji. Zewnętrzna wersja uprawy jest bardziej odpowiednia dla doświadczonych hodowców.

W tym miejscu należy również wziąć pod uwagę szybki wzrost Anubis, jego prawie dwumetrową wysokość i konieczność umieszczenia podpór i związania rośliny tak, aby nie pękała pod ciężarem pąków. Przy odpowiedniej pielęgnacji Anubis wyrasta na bujne krzaki o średniej wysokości, wysadzane żywicznymi kwiatostanami. Rekordowa ilość zbiorów jest najlepszą nagrodą za długie wysiłki.

Aromat i smak słodki z nutami grejpfruta.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Anubis

option
option
option
option
option
option
option
option

  • 78.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Olympia

Olympia

option
option
option
option
option

78.00zł

Tutankhamon

Tutankhamon

option
option
option
option
option

78.00zł

Auto Anubis

Auto Anubis

option
option
option
option
option

65.00zł

Czy masz ukończone 18 lat?

×

Opinie o Seedbaza

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -